ROATĂ PIVOTANTĂ 50X16X72MM, 20KG
-
5,83 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 50 mm |
| Diametrul axei: | 8 mm |
| Frână: | nie |
| Lungimea axei: | 23 mm |
| Material: | szara guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 20 kg |
| Tip: | skrętne |
| Tip de montare: | łoże |
| Tip rulment: | ślizgowe |
| Înălţime: | 72 mm |
| Lăţime: | 16 mm |
| Rulment: | tak |
