ROATĂ PIVOTANTĂ CU FRÂNĂ 75/25/45MM
-
10,52 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 75 mm |
| Frână: | tak |
| Material: | czarna guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 40 kg |
| Tip: | skrętne |
| Tip de montare: | łoże |
| Tip rulment: | wałeczkowe |
| Înălţime: | 97 mm |
| Lăţime: | 23 mm |
| Rulment: | tak |
