ROATĂ PIVOTANTĂ 125/37,5/50MM
-
17,07 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 125 mm |
| Frână: | nie |
| Material: | czarna guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 100 kg |
| Tip: | skrętne |
| Tip de montare: | łoże |
| Tip rulment: | wałeczkowe |
| Înălţime: | 155 mm |
| Lăţime: | 34 mm |
| Rulment: | tak |
