ROATĂ FIXĂ PENTRU CĂRUCIOR 7.5/2.5/4.5MM
-
6,78 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametru: | 75 mm |
| Frână: | nie |
| Material: | czarna guma |
| Rezistenta la temperatura: | -10 ~ +50 ˚C |
| Sarcină: | 40 kg |
| Tip: | stałe |
| Tip de montare: | łoże |
| Tip rulment: | wałeczkowe |
| Înălţime: | 97 mm |
| Lăţime: | 23 mm |
| Rulment: | tak |
