PISTOL DE STROPIT PORTABIL, 12V, 20L/MIN
-
98,92 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Greutatea pompei: | 0.08 kg |
| Iluminare de fundal: | 12 V d.c. |
| Lungimea cablului: | 4 m |
| Lungimea furtunului: | 2 m |
| Nivel de securitate: | IPX8 |
| Numărul de funcții: | 7 |
| Numărul de magneți: | 20 l/min |
| Putere: | 35-60 W |
| Reglarea debitului: | nie |
| Tipul fluxului: | prysznic|stożek|centralny|strumień centralny|płaszcz|struga|mgiełka |
| Aplicație: | prysznic|mycie samochodu|mycie naczyń|podlewanie roślin |
| Conținutul trusei: | prysznic turystyczny|pistolet zraszający|worek na wodę |
| Intrerupator: | tak |
| Temperatura apei: | 35 ˚C |
