ASPIRATOR DE MAȘINĂ 12V, 100W
-
65,09 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Iluminare de fundal: | 12 V d.c. |
| Lungimea cablului: | 3 m |
| Lungimea furtunului: | 0.39 m |
| Putere: | 100 W |
| Siguranță: | 6x30mm, 250V / 15A, BGDP |
| Tip: | cykloniczny|bezworkowy |
| Tip filtru: | HEPA |
| Tipul muncii: | na sucho|na mokro |
| Conținutul trusei: | odkurzacz|wąż elastyczny|końcówka wąska|końcówka do tapicerki|filtr|torba materiałowa |
| Intrerupator: | tak |
| Masa: | 0.9 kg |
