APARAT DE POLISAT 120W
-
104,71 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul plăcii de fixare a discurilor: | 240 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 66.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 55.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 120 W |
| Aplicație: | farby|lakiery|szpachle|drewno |
| Conținutul trusei: | polerka samochodowa|pokrowiec tarczy x2 |
| Intărit: | 3200 min⁻¹ |
| Masa: | 2 kg |
