PROIECTOR HALOGEN 500W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Distanta min. de sticla de protectie: | 1 m |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1.7 m |
| Material: | aluminium |
| Material abajur: | szkło hartowane |
| Nivel de securitate: | IP54 |
| Puterea filamentului cu halogen: | 400 W |
| Rezistență la șocuri: | czarny |
| Stand / trepied: | tak |
| Un senzor de mișcare: | nie |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | YDY 3Gx1 mm² |
| Flux luminos: | 7500 lm |
| Tip filament: | J-118mm |
| Tip suport de filament: | R7s |
| Tipul de izolație a firului: | H05RN-F |
| Vitalitate: | 1000 h |
