LAMPĂ ATELIER 100W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcția lanternă: | nie |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 5 m |
| Magnet: | nie |
| Material: | guma|siatka ochronna stalowa |
| Material abajur: | sticlă |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | tak |
| Puterea sursei de lumină: | 100 W |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 2Gx0.75 mm² |
| Dimensiuni: | 270x120 mm |
| Finisaj de suprafață: | ocynkowana |
| Intrerupator: | nie |
| Seria: | GUMMI |
| Sursa de lumina: | żarówka E27 |
| Tipul de izolație a firului: | H05VV-F |
