LAMPĂ ATELIER AUTO 220 V
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Culoarea abajurului: | transparentny |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcția lanternă: | nie |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 5 m |
| Magnet: | nie |
| Material: | PVC|siatka ochronna stalowa |
| Material abajur: | PC |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de magneți: | tak |
| Puterea sursei de lumină: | 60 W |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 2Gx0.75 mm² |
| Dimensiuni: | 240x110 mm |
| Finisaj de suprafață: | ocynkowana |
| Intrerupator: | nie |
| Seria: | CLASSIC |
| Sursa de lumina: | żarówka E27 |
| Tipul de izolație a firului: | H05VV-F |
