PRELUNGITOR 20M
-
84,34 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungime: | 20 m |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Numărul de prize: | 1 |
| Putere: | 1380 W |
| Rezistență la șocuri: | pomarańczowy |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 2Gx1 mm² |
| Intrerupator: | nie |
| Sol: | nie |
| Tip prelungitor: | domowy |
| Tip priză: | C |
| Tip priză: | C |
| Tipul de izolație a firului: | H03VV-F |
