DETECTOR DE CABLURI ȘI PROFILE METAL
-
53,65 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Tipul de obiecte detectate: | metal|przewody pod napięciem (A.C.) |
| Tipul indicației laser: | -10 ~ +60 ˚C |
| Aplicație: | elektryczne |
| Dimensiuni: | 90x38x20 mm |
| Indicatoare LED: | tak |
| Interval de detectare a conductorului sub tensiune (A.C.): | 50 mm |
| Interval de temperatură de funcționare: | 0~50 ˚C |
| Masa: | 0.012 kg |
| Putere: | bateryjne |
| Raza de detectare a metalelor: | 40 mm |
| Semnal sonor: | tak |
| Umiditate relativă de detectare a firelor sub tensiune (A.C.): | 0-30 % |
| Umiditate relativă de detectare a metalelor: | 0-85 % |
