DETECTOR CABLURI ELECTRICITATE
-
94,25 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Tipul de obiecte detectate: | drewno|metal|przewody pod napięciem (A.C.) |
| Viteza de masurare: | LCD |
| Aplicație: | elektryczne |
| Dimensiuni: | 180x75x30 mm |
| Interval de detectare a conductorului sub tensiune (A.C.): | 50 mm |
| Interval de temperatură de funcționare: | 5~40 ˚C |
| Masa: | 0.17 kg |
| Putere: | bateryjne |
| Raza de detectare a lemnului: | 19 mm |
| Raza de detectare a metalelor: | 38 mm |
| Semnal sonor: | tak |
