APARAT MĂSURAT DISTANȚA CU LASER
-
99,07 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Frecvența de măsurare: | 40 kHz |
| Grosimea frunzelor: | 1 |
| Măsurarea volumului: | tak |
| Material bandă: | 0.5 % |
| Memoria de măsurare: | 3 |
| Puncte de referință de măsurare: | podstawa |
| Tipul indicației laser: | czerwony |
| Viteza de masurare: | ciekłokrystaliczny LCD |
| Capacitatea bateriei: | metry|stopy |
| Dimensiuni: | 150x74x45 mm |
| Interval de temperatură de funcționare: | 0~43 ˚C |
| Laser: | tak |
| Masa: | 0.128 kg |
| Măsurarea suprafeței: | tak |
| Mod de măsurare continuă: | nie |
| Mod de măsurare indirectă folosind un dreptunghi triunghi dublu: | nie |
| Mod de măsurare indirectă folosind un triunghi dreptunghic: | nie |
| Modul de adunare și scădere a distanței: | tak |
| Putere: | bateryjne |
| Putere laser: | ˂ 1 mW |
