MULTIMETRU DIGITAL UNIVERSAL
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Curent continuu: | 0-10 A |
| Dimensiunea firului trepiedului: | tak |
| Iluminare de fundal cu LED: | tak |
| Măsurarea tensiunii AC: | 0-500 V a.c. |
| Măsurarea tensiunii continue: | 0-500 V d.c. |
| Aplicație: | elektryczne |
| Interval de afișare: | 1999 |
| Măsurarea rezistenței: | 0-20 MΩ |
| Putere: | bateryjne |
| Semnal sonor: | tak |
| Test baterii: | 1.5|9|12 V d.c. |
| Test de conducere: | tak |
| Testul diodelor: | tak |
