FURTUN TEHNIC 10AT, 50M, 19MM
-
496,20 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul interior: | 19 mm |
| Grosimea peretelui: | 3.5 mm |
| Lungime: | 50 m |
| Material: | PVC |
| Material bandă: | tak |
| Presiune de lucru: | 1 MPa |
| Rezistență chimică: | tak |
| Rezistenta la temperatura: | tak |
| ATM: | 10/40 |
| Presiune de spargere: | 4 MPa |
| Seria: | tak |
