FURTUN TEHNIC 10/40AT,50M, 12MM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Diametrul interior: | 12 mm |
| Grosimea peretelui: | 2.5 mm |
| Lungime: | 50 m |
| Material: | PVC |
| Material bandă: | tak |
| Presiune de lucru: | 1 MPa |
| Rezistență chimică: | tak |
| Rezistenta la temperatura: | tak |
| ATM: | 10/40 |
| Presiune de spargere: | 4 MPa |
| Seria: | tak |
