PISTOL PNEUMATIC 1/2'', 340 NM
-
141,10 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Cuplu: | 340 Nm |
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea cuplajului rapid: | standard |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime: | 205 mm |
| Perforat: | 103.6 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 92.6 dB(A) |
| Tip suport de scule: | zabierak |
| Conținutul trusei: | klucz pneumatyczny|złącze do węża |
| Intărit: | 0-7000 min⁻¹ |
| Masa: | 2.2 kg |
