FOARFECĂ TABLĂ, PNEUMATICĂ
-
125,43 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul interior al furtunului de alimentare cu aer: | 3/8" (9.5 mm) |
| Dimensiunea cuplajului rapid: | standard |
| Grosimea de tăiere în aluminiu: | 1.4 mm |
| Material: | aluminium |
| Perforat: | 88.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 77.0 ± 3.0 dB(A) |
| Viteza de taiere: | 3000 min⁻¹ |
| Conținutul trusei: | nożyce pneumatyczne|złącze wlotu powietrza |
| Grosimea de tăiere în oțel: | 1.2 mm |
| Lățimea de tăiere: | 5.5 mm |
| Masa: | 1.2 kg |
