POMPĂ PENTRU FÂNTANĂ ARTEZIANĂ 85W
-
272,91 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Diametru racord apa: | G1 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Inălțimea de descărcare: | 3.5 m |
| Lungimea cablului: | 10 m |
| Nivel de securitate: | IP68 |
| Performanţă: | 3000 l/h |
| Putere: | 85 W |
| Adâncimea de scufundare: | 2 m |
| Conținutul trusei: | pompa fontannowa|dysza x5 |
| Masa: | 1.2 kg |
| Temperatura apei: | 35 ˚C |
