POMPĂ SUBMERSIBILĂ APĂ MURDARĂ, 450W-16000L/H
-
471,94 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Diametru racord apa: | 40 mm |
| Diametrul impurităților mecanice: | 25 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Inălțimea de descărcare: | 9 m |
| La nivel: | ok. -0.5 m |
| Lungimea cablului: | 10 m |
| Materialul carcasei: | żeliwo |
| Min. secțiune transversală a arborelui: | 40x40x50 cm |
| Nivel de oprire: | ok. -0.07 m |
| Nivel de securitate: | IPX8 |
| Performanţă: | 16000 l/h |
| Putere: | 450 W |
| Adâncimea de scufundare: | 5 m |
| Comutator plutitor: | tak |
| Comutator termic: | nie |
| Conținutul trusei: | pompa zanurzeniowa|króciec do zamocowania węża |
| Dimensiuni totale (diametru x inaltime): | 230x440 mm |
| Masa: | 14.4 kg |
| Temperatura apei: | 35 ˚C |
