POMPĂ DE GRĂDINĂ 600W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Adâncimea de aspirare: | 7 m |
| Clasa de izolare electrica: | I |
| Diametrul conductelor de apă: | 25.4 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Inălțimea de ridicare: | 35 m |
| Lungimea cablului: | 1.2 m |
| Nivel de securitate: | IPX4 |
| Perforat: | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Performanţă: | 2800 l/h |
| Putere: | 600 W |
| Dimensiuni totale (diametru x inaltime): | 350x180x240 mm |
| Masa: | 5.6 kg |
| Presiunea de refulare: | 3.5 bar |
| Temperatura apei: | 35 ˚C |
