DRUJBĂ ELECTRICĂ FLO, 1600W
-
298,39 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitate rezervor de ulei: | 0.11 l |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Distanțarea lanțului: | 19 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230-240 V a.c. |
| La lanțuri: | YT-84951 |
| Lungimea barei: | 14" (355 mm) |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de celule: | 52 |
| Pasul lanțului: | 3/8" (9.525 mm) |
| Pentru ghizi: | YT-84931 |
| Perforat: | 103.2 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 90.2 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 1600 W |
| Tip de montare: | P |
| Viteza de avans a lanțului: | 13 m/s |
| Conținutul trusei: | pilarka|prowadnica łańcucha|łańcuch tnący|osłona prowadnicy |
| Grosimea legăturii de ghidare: | 0.05" (1.3 mm) |
| Intărit: | 7000 min⁻¹ |
| Masa: | 4.14 kg |
| Tip ghidaj lanț: | AP14-52-507P |
| Tip lant: | 3/8.050x52 |
| Ungere automată a lanțului: | tak |
