CAP TRIMMER FIR NYLON + 4 ADAPTOARE, 2.4-2.7MM
-
39,99 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Capacitatea motorului: | 30-42 cm³ |
| Diametru: | 123 mm |
| Diametrul liniei: | 2.4-2.7 mm |
| Fixare: | śruba z lewym gwintem |
| Material adaptor: | stal |
| Material de linie: | nylon |
| Secțiune transversală a liniei: | okrągły |
| Aplicație: | trawnik|wysoka trawa|chwasty|niewielkie zarośla |
| Conținutul trusei: | głowica żyłkowa|adapter x5 (M10x1.0L, M10x1.25L, M10x1.5L, M12x1.5L, M12 x 1.75L) |
| Înălţime: | 70 mm |
| Rulment: | nie |
| Tip: | dwużyłkowa|automatyczna |
