FIERĂSTRĂU PENDULAR STHOR, 850W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Grosimea de tăiere în lemn: | 100 mm |
| Grosimea de tăiere în PE/PP: | 15 mm |
| Grosimea frunzelor: | 2 |
| Iluminare de fundal: | 230-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 3 m |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de ventuze: | typ T |
| Perforat: | 98.4 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 87.4 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 850 W |
| Reglarea unghiului de tăiere: | 45 ˚ |
| Tipul indicației laser: | czerwony |
| Vibrație scăzută: | tak |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Conținutul trusei: | wyrzynarka|osłona brzeszczotu|brzeszczot|klucz|prowadnica |
| Grosimea de tăiere a metalelor moi: | 10 mm |
| Intărit: | 0-3000 min⁻¹ |
| Laser: | tak |
| Masa: | 2 kg |
| Putere laser: | ˂ 1 mW |
| Schimbarea pânzei de ferăstrău fără scule: | tak |
