RINDEA ELECTRICĂ STHOR, 600W, 82MM
-
212,49 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Adâncimea de rindeluire: | 0-2 mm |
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lăţimea de rindeluire: | 82 mm |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 94.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 83.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 600 W |
| Conținutul trusei: | strug|króciec do odprowadzania pyłu |
| Intărit: | 16000 min⁻¹ |
| Masa: | 2.2 kg |
