PISTOL DE LIPIT, 100W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Lungimea cablului: | 1.5 m |
| Putere: | 100 W |
| Zona secțiunii transversale a conductorului: | 2Gx0.5 mm² |
| Conținutul trusei: | lutownica transformatorowa|grot x3|kalafonia|cyna lutownicza |
| Dimensiuni: | 170x160x50 mm |
| Masa: | 0.6 kg |
| Mod de operare: | S2 20% 12 s / 48 s |
| Temperatura de lucru: | 650 ˚C |
| Timp de încălzire: | 12 s |
| Tipul de izolație a firului: | H03VV-F |
