PISTOL DE LIPIT, LETCON, 100W, 230V
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Putere: | 100 W |
| Dimensiuni: | 185x155x50 mm |
| Masa: | 0.6 kg |
| Mod de operare: | S2 20% 12 s / 48 s |
| Timp de încălzire: | 12 s |
