PISTOL AER CALD 1500 W
-
65,84 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Forța de suflare: | 280 (I) / 480 (II) l/min |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 750 (I) / 1500 (II) W |
| Aplicație: | usuwanie starych farb i lakierów|lutowanie|zgrzewanie|suszenie |
| Masa: | 0.55 kg |
| Temperatura de suflare: | 300 (I) / 500 (II) ˚C |
