ȘLEFUITOR ORBITAL ELECTRIC 430W, 125MM
-
168,32 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul discurilor de șmirghel: | 125 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 81.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 430 W |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Aplicație: | farby|lakiery|szpachle|drewno |
| Conținutul trusei: | szlifierka|arkusz papieru ściernego |
| Intărit: | 6000-13000 min⁻¹ |
| Masa: | 2.18 kg |
