ȘLEFUITOR PENTRU PEREȚI, 600W, 225MM
-
548,51 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul discurilor de șmirghel: | 210|215|225 mm |
| Diametrul plăcii de fixare a discurilor: | 215 mm |
| Dimensiunea firului axului: | M6 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 4 m |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 101.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 90.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 600 W |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Conținutul trusei: | szlifierka|arkusz papieru ściernego x6 (P60, P80, P100, P120, P180, P240) |wąż |
| Intărit: | 600-1600 min⁻¹ |
| Masa: | 4.3 kg |
