PICAMER, 1500W, 45J, HEX, 2 ACCESORII
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Dimensiunea suportului de scule: | 30 mm |
| Energia de impact: | 45 J |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 2.5 m |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 104.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 92.9 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 1500 W |
| Răcirea uleiului: | tak |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Accident vascular cerebral: | tak |
| Conținutul trusei: | młot wyburzeniowy|przecinak|przebijak |
| Frecvența impactului: | 1900 min⁻¹ |
| Masa: | 14 kg |
