ROTOPERCUTOR SDS+, 2.6J, 800W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 32 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 13 mm |
| Energia de impact: | 2.6 J |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Funcții: | podkuwanie|wiercenie|wiercenie z udarem |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 2 m |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 101.4 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 90.4 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 800 W |
| Tip suport de scule: | SDS-Plus |
| Accident vascular cerebral: | tak |
| Conținutul trusei: | młotowiertarka|uchwyt dodatkowy|ogranicznik głębokości wiercenia|gumowa osłona uchwytu SDS-Plus|wiertła x3|przecinak|przebijak|klucz do skrzyni korbowej |
| Diametrul de gaurire in beton: | 24 mm |
| Frecvența impactului: | 0-5100 min⁻¹ |
| Intărit: | 0-1000 min⁻¹ |
| Masa: | 3.1 kg |
