MASINA GAURIT CU PERCUTIE STHOR 910W
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | tak |
| Diametrul de gaurire in lemn: | 25 mm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 13 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 13 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 89.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 78.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 910 W |
| Tip suport de scule: | samocentrujący |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Accident vascular cerebral: | tak |
| Conținutul trusei: | wiertarka udarowa|uchwyt dodatkowy|ogranicznik głębokości wiercenia|kluczyk do mocowania wiertła |
| Diametrul de gaurire in beton: | 13 mm |
| Intărit: | 0-3000 min⁻¹ |
| Masa: | 1.9 kg |
