AUTOFILETANTA, 300W, 20Nm, CABLU 3M
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Comutator mod: | tak |
| Cuplu: | 20 Nm |
| Diametrul de gaurire in otel: | 10 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 0.8-10 mm |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Iluminare de fundal: | 230 V a.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | tak |
| Lungimea cablului: | 3 m |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Perforat: | 77.0 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 66.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere: | 300 W |
| Tip suport de scule: | samocentrujący |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Accident vascular cerebral: | nie |
| Intărit: | 0-550 / 0-2100 min⁻¹ |
| Masa: | 1.5 kg |
| Setări de cuplu: | 21+1 |
