ASPIRATOR PENTRU CENUȘĂ 800W
-
212,25 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | II |
| Diametrul vârfului de aspirație: | 38 mm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Funcții: | dmuchawy |
| Iluminare de fundal: | 220-240 V a.c. |
| Lungimea cablului: | 1.8 m |
| Lungimea furtunului: | 1 m |
| Lungimea vârfului de aspirație: | 230 mm |
| Mâner: | tak |
| Material furtun: | metal |
| Material rezervor: | stal nierdzewna |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de roți: | 4 |
| Putere: | 800 W |
| Temperatura deșeurilor: | 40 ˚C |
| Tip filtru: | HEPA|filtr materiałowy |
| Tipul muncii: | na sucho |
| Vacuum de lucru: | 16 kPa |
| Aplicație: | oczyszczanie kominków, mis grilli z zimnego, suchego popiołu |
| Colică: | tak |
| Conținutul trusei: | odkurzacz do popiołu|wąż elastyczny|aluminiowa końcówka |
| Finisaj interior al furtunului: | ocynkowana |
| Masa: | 1.2 kg |
| Material vârf de aspirație: | aluminium |
| Seria: | 20 l |
