CĂRUCIOR PLIABIL, 660MM, 90KG
-
138,58 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul cercului: | 150 mm |
| Dimensiunea plăcii de încărcare: | 355x240 mm |
| Material: | aluminium |
| Materialul roții: | PP|EVA |
| Numărul de roți: | 2 |
| Rezistență la șocuri: | rozsuwany |
| Sarcină: | 90 kg |
| Colică: | tak |
| Dimensiuni când este desfășurat: | 1080x390x410 mm |
| Dimensiuni pliate: | 710x390x190 mm |
| Masa: | 4.3 kg |
| Material de manevrare: | stal |
