CĂRUCIOR PLIABIL, 710MM, 60KG
-
118,30 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Diametrul cercului: | 135 mm |
| Dimensiunea plăcii de încărcare: | 380x235 mm |
| Material: | stal |
| Materialul roții: | PP|EVA |
| Numărul de roți: | 2 |
| Rezistență la șocuri: | rozsuwany |
| Sarcină: | 70 kg |
| Colică: | tak |
| Dimensiuni când este desfășurat: | 960x380x370 mm |
| Dimensiuni pliate: | 660x380x370 mm |
| Finisaj de suprafață: | malowana proszkowo |
| Masa: | 3 kg |
