CUTIE POȘTALĂ 480X280X80MM, GRI
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Grosimea peretelui: | 0.6 |
| Material: | blacha stalowa |
| Numărul de chei: | 2 |
| Rezistență la șocuri: | grafitowy |
| Tip de blocare: | kluczowy |
| Ziar: | tak |
| Dimensiuni: | 480x280x80 mm |
| Finisaj de suprafață: | ocynkowana |
| Lățimea aruncării: | 198 mm |
| Masa: | 2.48 kg |
