CUTIE POȘTALĂ 380X320X105MM, NEAGRĂ
-
138,62 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea peretelui: | 0.6 |
| Material: | blacha stalowa |
| Numărul de chei: | 2 |
| Rezistență la șocuri: | czarny |
| Tip de blocare: | kluczowy |
| Dimensiuni: | 380x320x105 mm |
| Finisaj de suprafață: | ocynkowana |
| Lățimea aruncării: | 220 mm |
| Masa: | 2.15 kg |
