CUTIE POȘTALĂ 310X360X100MM, MARO
-
108,33 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Grosimea peretelui: | 0.6 |
| Material: | blacha stalowa |
| Numărul de chei: | 2 |
| Rezistență la șocuri: | brązowy |
| Tip de blocare: | kluczowy |
| Dimensiuni: | 310x360x100 mm |
| Finisaj de suprafață: | ocynkowana |
| Lățimea aruncării: | 320 mm |
| Masa: | 2.11 kg |
