CUTIE POȘTALĂ, 285X200X60MM, GRAFIT
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Grosimea peretelui: | 0.6 mm |
| Material: | blacha stalowa |
| Numărul de chei: | 2 |
| Rezistență la șocuri: | grafitowy |
| Tip de blocare: | kluczowy |
| Dimensiuni: | 285x200x60 mm |
| Finisaj de suprafață: | ocynkowana |
| Lățimea aruncării: | 143 mm |
| Masa: | 0.878 kg |
