GLUE GUN 20V 11MM (BODY)
-
92,35 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Diametrul batonului de lipici: | 11 mm |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de magneți: | 20 g/min |
| Putere: | 25 W |
| Timpul de lucru: | 90 (dla baterii 2000 mAh) min |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Conținutul trusei: | pistolet do klejenia|wkład klejowy x3 |
| Masa: | 0.3 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
| Temperatura de lucru: | 200 ˚C |
| Timp de încălzire: | 60 s |
