PISTOL LIPIT CU ACUMULATOR 7.2V, 25W, 3 BATOANE INCLUSE
-
91,52 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Diametrul batonului de lipici: | 7.2 mm |
| Iluminare de fundal: | 7.2 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de magneți: | 8-12 g/min |
| Putere: | 25 W |
| Timp de incarcare: | 3-5 h |
| Timpul de lucru: | 45 min |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei: | 1300 mAh |
| Conținutul trusei: | pistolet do klejenia|wkład klejowy x3 |
| Masa: | 0.3 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
| Temperatura de lucru: | 200 ˚C |
| Timp de încălzire: | 15 s |
