CIRCULAR SAW 20V 165MM (BODY)
-
252,05 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Adâncimea de tăiere: | 45 (90˚)|30 (45˚) mm |
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Diametrul exterior al discului: | 165 mm |
| Diametrul interior al discului: | 16 mm |
| Grosimea discului: | 1.5 mm |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Numărul de dinți: | 24 |
| Perforat: | 96.9 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 85.9 ± 3.0 dB(A) |
| Reglarea unghiului de tăiere: | 0-45 ˚ |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Conținutul trusei: | pilarka|prowadnica z podziałką |
| Indicator de încărcare a bateriei: | tak |
| Intărit: | 4000 min⁻¹ |
| Laser: | nie |
| Masa: | 2.2 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
