MINIFREZĂ CU ACUMULATOR, 12V, 40 PIESE
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | nie |
| Diametrul echipamentului: | 24 mm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 3.2 mm |
| Funcții: | cięcie|szlifowanie|grawerowanie |
| Iluminare de fundal: | 12 V d.c. |
| Iluminatul locului de muncă: | nie |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 81.9 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 70.9 ± 3.0 dB(A) |
| Timp de incarcare: | 1 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | samocentrujący |
| Viteza reglabila electronic: | tak |
| Capacitatea bateriei: | 1500 mAh |
| Conținutul trusei: | szlifierka|klucz płaski|kamień korund szlifierski x5|końcówka dia x2|uchwyt do papieru ściernego|uchwyt tarcz korund|uchwyt filc|kamien - osełka|koncówka filc okrągła x2|papier ścierny x10|t |
| Încărcare rapidă: | tak |
| Indicator de încărcare a bateriei: | nie |
| Intărit: | 5000-25000 min⁻¹ |
| Masa: | 0.22 kg |
| Numărul de baterii din set: | 1 |
