LANTERNĂ CU ACUMULATOR, 10.8V, 1300MAH, 100LM
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Iluminare de fundal: | 10.8 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IP20 |
| Putere: | 3 W |
| Timp de incarcare: | 3-5 h |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Voltajul bateriei: | 10.8 V d.c. |
| Capacitatea bateriei: | 1300 mAh |
| Flux luminos: | 100 lm |
| Încărcător: | sieciowa 100-240V~ 50-60Hz |
| Masa: | 0.2 kg |
