IMPACT DRIVER 20V 150NM (BODY)
-
198,03 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Clasa de izolare electrica: | III |
| Comutator de sens de rotație: | tak |
| Cuplu: | 150 Nm |
| Dimensiunea suportului de scule: | 1/4" (6.3 mm) |
| Iluminare de fundal: | 20 V d.c. |
| Nivel de securitate: | IPX0 |
| Perforat: | 86.8 ± 3.0 dB(A) |
| Presiunea sonoră: | 75.8 ± 3.0 dB(A) |
| Tip baterie: | Li-Ion |
| Tip suport de scule: | sześciokątny |
| Accident vascular cerebral: | tak |
| Frecvența impactului: | 0-3500 min⁻¹ |
| Intărit: | 0-2500 min⁻¹ |
| Masa: | 1.2 kg |
| Numărul de baterii din set: | brak |
