BUTUC YALE 72MM, 6CHEI, 31/4''1MM
-
47,27 lei
Solicita informatii
Catacteristici |
|
| Gradul de abatere: | 20-30 ˚ |
| Lungime: | 72 mm |
| Mărimea: | 31/41 mm |
| Material: | mosiądz |
| Numărul de chei: | 6 |
| Surub de fixare: | Ø5 mm x 63 mm |
| Tip de blocare: | kluczowy |
| Finisaj de suprafață: | mosiądzowana |
