COLOANĂ DUȘ, OȚEL INOXIDABIL, 'STEELY' 4
Solicita oferta
Catacteristici |
|
| Curățare inteligentă: | tak |
| Dimensiune ERGO: | tak |
| Dimensiunea dușului cu ploaie: | 20 cm |
| Fără plumb: | tak |
| Lungimea furtunului de duș: | 1.5 m |
| Material: | stal nierdzewna 304 |
| Oțel complet: | tak |
| Rezistență la șocuri: | inox |
| Aplicație: | wanna|kabina prysznicowa |
| Conținutul trusei: | bateria|słuchawka prysznicowa|wąż prysznicowy z uszczelkami|deszczownica|drążek prysznicowy|krzywki z rozetami i uszczelkami |
| Corp: | jednouchwytowy |
| CORP CURAT: | tak |
| CORUNDox: | tak |
| Dimensiunea capului de dus: | 10 cm |
| Gamă de dușuri cu ploaie: | 35 cm |
| Gama duzei: | 13 cm |
| Înălţime: | 87-131 cm |
| Material pentru furtun de dus: | stal nierdzewna |
| NANOcave: | tak |
| Seria: | Steely 4 |
